Hostings un Labākie Hostinga Provaideri

Izvēlies izdevīgāko hostinga plānu tieši savām vajadzībām!

Hostings

Ir grūti noskaidrot kāds hostings un hostinga pakalpojumi ir kvalitatīvi, kad to ir tik daudz. Tādēļ Bizzigo.lv ir izveidojis TOP 5 labāko hostinga provaideru sarakstu, balstoties uz noteiktiem faktoriem – hostinga servera pieejamību, cenu un atsauksmēm.

Mēs esam apskatījuši izdevīgākos un populārākos hostingus, kas ir ideāli piemēroti gan uzņēmumu, gan personīgās mājas lapas uzturēšanai.

Aplūkotie Hostinga Pakalpojumu Sniedzēji

Vieta Hostinga Provaideris Vērtējums Mājas Lapa
1 Area IT (5 / 5) Skatīt
2 SiteGround (5 / 5) Skatīt
3 A2 Hosting (5 / 5) Skatīt
4 BlueHost (4.5 / 5) Skatīt
5 Inmotion Hosting (4.5 / 5) Skatīt

Labākie Hostinga Provaideri

1. Area IT Hostings

Serveru pieejamība: 99.9%
Klientu atbalsts: 24/7 (LV)
Cena: 1.00 €/m uz 3 gadiem

Area IT reģistratūra ir viena no oficiālajiem pirmā līmeņa domēna .lv uzturētājiem Latvijā. Ņemot vērā, ka iegādājoties vai uzturot .lv domēna mājas lapu ir nepieciešams hostings, tad kādēļ gan neizvēlēties pašmāju web hostinga provaideri? Veicot šo izvēli Jūs jebkurā tehniskās problēmas gadījumā spēsiet uzdot jautājumu klientu atbalstam, kurš, protams, sniegs risinājumu latviešu valodā.

Turklāt Area IT hostinga plāni ir diezgan pievilcīgi, kur par lētāko plānu Jūs nodrošinās ar 1 GB SSD diska vietu, 2 domēnu ietilpību un cPanel vadības paneli tikai par 1 € mēnesī, iegādājoties to uz 3 gadiem.

2. SIteGround

SiteGround Web Hostings
Serveru pieejamība: 99.98%
Klientu atbalsts: 24/7
Cena: 3.95 €/m līdz 3 gadiem

SiteGround hostings ir ievērojami populārs, ņemot vērā, ka par to labvēlīgi ir izteikušās tādas kompānijas kā WordPress un Joomla. Kā arī savu atpazīstamību tas ir nopelnījis ātrās uzņēmuma attīstības dēļ un pielietojot jaudīgus serverus. Arī klientu atbalsts sastāv no profesionāļiem, kuri ir lieliski speciālisti WordPress lietās.

SiteGround piedāvā dažāda veida hostinga plānus, taču lētākais no tiem sākas no 3.95 € mēnesī, kurš piedāvā 1 domēna pievienošanu, 10GB SSD diska vietu, 1 klikšķa WordPress instalāciju un, protams, zinošā klienta atbalsta palīdzību.

3. A2 Hosting

A2 Hosting
Serveru pieejamība: 99.92%
Klientu atbalsts: 24/7
Cena: 3.16€/m uz 3 gadiem

Kā pats A2 Hostings savā mājas lapā apgalvo, ka viņu serveri ir ultra-droši, 20x ātrāki un klientu atbalsta darbinieki veido guru komandu. Lai gan parasti ir grūti noticēt, ka kompānijas izsaka šādus apgalvojumus, taču šoreiz tas izrādīsies tuvāk taisnībai. Hosting Facts veica A2 hostinga apskatu, kur iegādājoties lētāko mājas lapu hostinga plānu, veica tā analīzi 12 mēnešu garumā. Izrādās, ka mājas lapas ielādes ātrums patiešām ir pārsteidzošs – 392ms. Salīdzinot to ar industrijas vidējo 1059ms ielādes ātrumu, tas ir ātrāks par 200%.

A2 Hostings savā lētākajā plānā piedāvā 1 domēna pievienošanu, 25 e-pastu kontu izveidi un tikai 500MB SSD diska vietu, kas savukārt ir optimizēta tieši tādām satura pārvaldības sistēmām kā WordPress, Drupal, utt.

 

4. BlueHost

BlueHost Hostings
Serveru pieejamība: 99.98%
Klientu atbalsts: 24/7
Cena: 2.40 €/m uz 3 gadiem

BlueHost ir viena no populārākajām hostinga kompānijām, kura ir nopelnījusi savu atzinību. Tā pašlaik uztur vairāk nekā 2 miljonus mājas lapu un ir plaši atzīta starp bloggeriem un mājas lapu izstrādātājiem, jaudīgo serveru un zinošā klietnu atbalsta dēļ.

Neierasti zemā hostinga cena priekš ārzemju kompānijas šajā gadījumā nebūt nav sliktākais variants. Lētākais BlueHost plāns piedāvā 1 domēna pievienošanu, 50 GB SSD diska vietu un tikai 5 e-pastu izveidi.

5. InMotion Hosting

InMotion Hosting
Serveru pieejamība: 99.97%
Klientu atbalsts: 24/7
Cena: 4.87 €/m uz 2 gadiem

Inmotion Hostings ir izpelnījies nokļūt šajā sarakstā pievilcīgā plāna izveides dēļ. Taču tas nav vienīgais iemesls – 99.97% serveru pieejamība ir krietni augsts rādītājs, kas uzņēmumiem var samazināt risku nokļūt zaudējumos, ja uzturētā mājas lapa ir galvenais ienākuma avots.

Lētākajā hostinga plānā ietilpst 2 domēnu piesaiste un 1 bezmaksas domēns, bezlimita diska vieta uz SSD diskiem un 90 dienu naudas atmaksas garantiju, ja izvēlētais hostings nešķiet pievilcīgs.

Augstāk Redzamo Hostinga Plānu Priekšrocības

  •  Servera pieejamība. Vienmēr izvēlaties hostingu, kuru servera pieejamība ir vismaz 99,9%! Protams, nekad nebūs iespēja atrast hostinga pakalpojuma sneidzēju, kurš piedāvās 100% servera pieejamibu, jo ja tāds eksistē – viņš melo. Un ja Jūs izvēlēsieties hostinga provaideri ar zemāku servera pieejamību, tad gatavojaties galvassāpēm. Jo tas liecina, ka Jūsu izvietotā mājas lapa uz servera nebūs pieejama katram lapas apmeklētājam, kurš nonāks Jūsu vietnē. ​

  •  Live support jeb tiešsaistes palīdzība. Liela daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā tiešsaistes palīdzību, kas atvieglo kļūdas novēršanu nepieciešamās situācijās. ​