E-pastu uzturēšana

E-pastu uzturēšana uz Jūsu izvēlēta domēna bez ierobežojumiem ar ērtu piekļuvi no jebkuras vietas. Ērti izmantojot gan interneta pārlūku, gan jebkuru e-pasta programmu un drošu datu pārraidi ar SSL. E-pasta uzturēšana un izveide – izmēģināt 14 dienas bez maksas
e-pastu uzturēšana

E-pastu uzturēšana ar neierobežotu lietotāju skaitu

Mūsu hostinga komplekta cenā ietilpst neierobežota skaita e-pastu uzturēšana katram domēnam. Varēsiet lietot kaut 1 vai 150 e-pasta adreses saviem darbiniekiem.  Piedāvājam universālu risinājumu ar neierobežotu skaitu lietotāju katram domēnam.

Neierobežota servera vieta e-pastiem

E-pasta kastītes izmērs katram lietotājam nav ierobežots. Citiem pakalpojuma sniedzējiem hostingam atvēlētais servera apjoms paredzēts arī e-pastiem un e-pasti atrodas tajā pašā serverī, kur mājas lapa un faili. Mūsu e-pastu uzturēšana ir pilnībā nodalīta no hostinga serveriem un droši aizsargāti pret spam un vīrusiem. Visi e-pasti atrodas drošā datu centrā specializētos e-pastiem paredzētos serveros ar modernu e-pasta uzturēšanas programmatūru. E-pastu uzturēšanu pie mums varat izmēģināt bez maksas. Savs domēns pakalpojuma izmēģinājumam nav nepieciešams. Varēsiet izmēģināt savu e-pastu uz mūsu domēna ar pilnu e-pasta funkcionalitāti.

Ērta e-pasta lietošana

Savam e-pastam varēsiet ērti piekļūt no jebkura datora. Varēsiet lietot individuālu piekļuves vietu domēnam un lietot e-pastu, piemēram, mail.mansdomens.lv. E-pasta uzstādīšana un lietošana būs ērta un ātra jebkurā e-pasta programmās Outlook, Thunderbird, u.c.

Piekļuve e-pastam no jebkuras ierīces

E-pastu varēsiet lietot arī savā telefonā vai mobilajā ierīcē. Vajadzības gadījumā varēsim palīdzēt e-pastu uzstādīt pareizi bez papildus samaksas, sniedzot ieteikumus bez maksas. Savu e-pastu varēsiet pievienot kā papildus e-pasta adresi jau esošā Gmail kontā vai citā e-pasta servisā un varēsiet visu lietot ērti vienā vietā. Papildus e-pastiem varēsiet izmantot papildus 10GB fotogrāfiju uzglabāšanai.

Modernas e-pasta funkcijas

1. atliktā vēstuļu nosūtīšana
2. nevēlamo un vēlamo sūtītāju saraksta izveide
3. e-pasta paraksts
4. autoatbildētājs
5. kontaktu saraksts
6. POP, IMAP piekļuve
7. failu attēlu 10GB glabātuve bez papildus maksas

E-pasts bez reklāmām

Mēs kā e-pastu uzturētājs no savas puses nekādas reklāmas vēstules nesūtīsim. Jūsu e-pasti būs brīvi no tracinošām reklāmām un spamiem. Visas vēstules pirms tās nonāk e-pastā tiek rūpīgi skanētas ar modernu e-pasta vīrusu programmatūru, kura tiek atjaunota katru dienu. Vēstules, kuras sistēma uzskata par bīstamām vispār netiek nogādātas, bet tas ir ļoti retos gadījumos. Lielākā daļā gadījumu vēstulēm var būt piešķirts spam statuss un tās tiek ievietotas spam mapē. Ja kāds sūtītājs nav uzskatāms par nevēlamu sūtītāju, tad e-pasta sistēmā ērti var izveidot “balto sarakstu”.

Aizsardzība pret vīrusiem

Rūpējoties par e-pastu uzturēšanas drošību, visas saņemtās un nosūtītās vēstules tiks pārbaudītas. Aizsargātas pret nevēlamiem vīrusiem un spamiem ar specīgo ESET antivirus risinājumu. E-pasti būs 100% drošībā. Netiks nosūtīti un piegādāti nedroši e-pasti un to pielikumi.

e-pastu uzturēšana

Ērta e-pastu izveide

E-pastus izveido un konfigurē mūsu speciālisti. Jums tikai jānosūta e-pasts kādu e-pasta adresi nepieciešams izveidot un mēs visu izdarīsim bez papildus samaksas. E-pastus varat arī lietot neizmantojot mūsu hostinga pakalpojumu. Šajā gadījumā e-pasta sistēmā būs jāpievieno mūsu e-pasta serveru MX, CNAME ieraksts un TXT ieraksti. Tos vajadzības gadījumā konfigurēsim mēs bez papildus samaksas. Varat pieteikties arī tikai uz e-pastu uzturēšanu domēnam. Paroles maiņa, jaunu e-pasta lietotāju izveide, esošo dzēšana bez papildus samaksas.

Vecie e-pasti nepazudīs

Izvēloties mūsu e-pastu uzturēšana pakalpojumu, varēsiet piekļūt senākiem e-pastiem un tos arhivēt jaunajā e-pastā pie mums, kuri neatrodas mūsu serveros. Mēs palīdzēsim pārcelt visus e-pastus un e-pastu lietotājus no kāda cita pakalpojuma sniedzēja bez papildus samaksas. Varēsim pārcelt e-pastus gadījumā, ja tie atbilst mūsu sistēmas importēšanas nosacījumiem. E-pastu pārcelšana neaizņem daudz laika un tas parasti notiek vienas darba dienas laikā. Piedāvājam izmēģināt mūsu e-pastu uzturēšana pakalpojumu 14 dienas bez maksas. Nekādu līgumu, nekādu saistību.

Jautājumi un atbildes
E-pasta kastītes izmērs
Adrešu skaits
Aizsardzība pret vīrusiem
Spam
E-pasts telefonā
Reklāmas
E-pasta programmas
Drošība
Paroles maiņa
Autoatbildētājs
Pāradresācija
Atliktā sūtīšana
Savietojamība
Izmēģinājums
Cena